Rodzaje Tapet

Tapety winylowe ze spienianego PVC

Bardzo trwałe i estetyczne tapety wykonane według najnowocześiejszej technoliogii. Przeznaczone do wszystkich rodzająów pomieszczeń. Uzyta technologiwa pozwala na osiągnięcie szczególnie interesujących i nowoczesnych "piankowych" efektów estetycznych. Gwarantują długi okres uzytkowania, mozna je zmywać.

Białe Tapety winylowe ze spienianego PVC do malowania

Tapety wykonane ze spienianego winylu na podkładzie z flizeliny; dostepne w szerokości 1,06m

Tapety winylowe tradycyjne

Tapety przeznaczone do kuchni, łazienki lub przedpokoju, ze względu na wzornictwo i odporność na zmywanie i szorowanie. Oferta zawiera szeroką gamę wzorów imitujących drewno i glazurę.

Bordery - ozdobne pasy wykończeniowe

Naklejane na ścianę bezpośrednio pod sufitem lub poniżej niego stanowią element nowoczesnego wykończenia tapetowanej ściany. Świetnie prezentują się jako łącznik dwóch komponującyhch sie ze sobą wzorów tapety.

Tapety Papierowe - jednowarstwowe

Tapety o gładkiej powierzchni i nowoczesnym wzornictwie. Należa do geupy najatrakcyjneiszych pod względem ceny tapety nadających się do zmywania

Tapety papierowe - dwuwarstwowe, głębokotłoczone drukowane

Kupowane najczęściej ze względu na nowoczesną stylistykę, bogactwo ofertowe i ciekawą kolorystykę. Odmiany zmywalne i odporne na czyszczenie wilgotną gąbką. Stosunkowo grube, łatwe do połoenia na ścianie, ekologiczne i trwałe. Świetnie ukrywają niedoskonałości ścian dzięku swojej wypukłej fakturze. Oferowane sa często w zestawach z borderami.

Tapety papierowe białe - dwuwarstwowe i błegokotłoczone

Tapety dają ciekwe efekty przestrzenne widoczne na wytapetowanych na biało ścianach. Nadają się one równiez do kilkakrotnego malowania farbami zachowując swoje tłoczenie.